Co děláme

Culinka a tancohrátky…Ceník Culinka 2019

…aneb jak Culince utekla brambora Barbora

 

Hudebně pohybový pořad pro děti je vhodný jak do mateřských škol, tak na jakékoliv akce pro děti. (Family day, vystoupení v OC, trhy, narozeniny a pod). Nejedná o divadelní představení, ale děti jsou po celou dobu zapojeny do her a tanečků. Písničky jsou vlastní z CD Culinka a tancohrátky I. a děti je  začínají znát z YouTube a MŠ. Pro tyto aktivity je potřeba počítat s dostatečným prostorem, kde můžou děti tancovat. Po skončení pořadu vždy děti obdrží malý dárek. Ukázka zde.

Animační programy

Animačně hudebně pohybové programy jsou složené z našich a převzatých písniček. Program lze přizpůsobit tematicky, jako jsou karnevaly, čarodějnice, strašidla, roční období a pod, ale vždy je složen převážně z písniček z našeho CD a vždy jde o vystoupení Culinky.

K programu se vážou písničky, soutěže, tanečky a také interaktivní vstupy, při nichž se děti zábavnou formou zapojují do samotného vystoupení.
Cena je individuální a na vyžádání Vám uděláme nezávislou kalkulaci.

Tvořivé dílny + malování na obličej

Tvořivé dílny jsou vždy přizpůsobené dané akci a dovednostem dětí, které si zábavnou formou rozvíjí zručnost a jemnou motoriku. Dětem vždy zůstává malý dárek, který si vyrobí.

Dětské akce na klíč

 

 

 

 

Připravujeme dětské akce na klíč. Akci vymyslíme, připravíme, zařídíme a postaráme se o vše, dle přání zadavatele. Spolupracujeme s divadly pro děti, performery, muzikanty, DJ, můžeme připravit skákací hrady, programy, diskotéky, různé atrakce, paintball a další.